Отзывы о компании VendcomЮлія П.15.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца17.02.2026Юлія, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!З повагою, колектив vendcomВіталій Ч.13.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца14.02.2026Віталій, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось! З повагою, колектив vendcomВіталій С.10.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца14.02.2026Віталій, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!З повагою, колектив vendcomВіктор Н.09.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца09.02.2026Дякуємо за відгук, Вікторе! Раді що вам сподобалось!Денис Ч.08.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца09.02.2026Дякуємо за відгук, Денису! Раді що вам сподобалось!Мар'яна М.06.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца09.02.2026Дякуємо за відгук, Марьяна! Раді що вам сподобалось!Володимир П.06.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaГарний продавець, все швидко та якісно.Рекомендую!!Комментарий продавца09.02.2026Володимир, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!Михаил З.03.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца04.02.2026Дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому магазинe.Ярослав Д.02.02.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца04.02.2026Дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому магазинe.Антон К.31.01.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца04.02.2026Дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому магазинe.
Юлія, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!
З повагою, колектив vendcom
Віталій, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!
З повагою, колектив vendcom
Віталій, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!
З повагою, колектив vendcom
Дякуємо за відгук, Вікторе! Раді що вам сподобалось!
Дякуємо за відгук, Денису! Раді що вам сподобалось!
Дякуємо за відгук, Марьяна! Раді що вам сподобалось!
Гарний продавець, все швидко та якісно.Рекомендую!!
Володимир, дʼякуємо за відгук! Раді що вам сподобалось!
Дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому магазинe.
Дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому магазинe.
Дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому магазинe.