Отзывы о компании VendcomМихайло С.05.08.2025 НейтральноСделка на маркетплейсе Prom.uaВершки того не варті на жаль…(Краще всього,це сухе молоко,ось купив,і задоволений ☺️Артем Б.04.08.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца05.08.2025Дякуємо за відгукСергей Н.01.08.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца04.08.2025Дякуємо за відгукЄвгенія Ч.31.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaДякую за сіль...будемо робити консервування...гарної якості..швидка доставка .Вікторія П.26.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца26.07.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Наталія К.17.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца17.07.2025Дякуємо за відгукКомментарий продавца19.07.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Тетяна К.16.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца16.07.2025дякуємо за відгукАнна В.12.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца15.07.2025Дякуємо за відгукПокупатель07.07.2025 ОтличноНаталія Х.27.06.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе чудово,кофе якісне.Комментарий продавца27.06.2025Дякуємо за відгук!
Вершки того не варті на жаль…(
Краще всього,це сухе молоко,ось купив,і задоволений ☺️
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Дякую за сіль...будемо робити консервування...гарної якості..швидка доставка .
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Дякуємо за відгук
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Все чудово,кофе якісне.
Дякуємо за відгук!