Отзывы о компании VendcomАндрій Г.10.10.2025 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaМені не дуже сподобалось те, що у капучино best before дата -- ще 2024 рік.Комментарий продавца23.10.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Альона С.09.10.2025 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.10.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Женя Г.06.10.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАлла М.02.10.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе швидкоЛукьяненко Д.20.09.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца22.09.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Богдан П.20.09.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца22.09.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.володимир з.16.09.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВідправили оперативно. Товар був в наявності, ціна актуальна. Дякую продавцю. Рекомендую.Комментарий продавца22.09.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Галина Б.15.09.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца16.09.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Вячеслав П.12.09.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца16.09.2025Дякуємо за відгукОлександр Ч.06.09.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.09.2025Дякуємо за відгук
Мені не дуже сподобалось те, що у капучино best before дата -- ще 2024 рік.
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Все швидко
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Відправили оперативно. Товар був в наявності, ціна актуальна. Дякую продавцю. Рекомендую.
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук