Відгуки про компанію VendcomМихайло С.05.08.2025 НейтральноУгода на маркетплейсі Prom.uaВершки того не варті на жаль…(Краще всього,це сухе молоко,ось купив,і задоволений ☺️Артем Б.04.08.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця05.08.2025Дякуємо за відгукСергей Н.01.08.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця04.08.2025Дякуємо за відгукЄвгенія Ч.31.07.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякую за сіль...будемо робити консервування...гарної якості..швидка доставка .Вікторія П.26.07.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця26.07.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Наталія К.17.07.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця17.07.2025Дякуємо за відгукКоментар продавця19.07.2025Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)З повагою, колектив магазину.Тетяна К.16.07.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця16.07.2025дякуємо за відгукАнна В.12.07.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця15.07.2025Дякуємо за відгукПокупець07.07.2025 ВідмінноНаталія Х.27.06.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВсе чудово,кофе якісне.Коментар продавця27.06.2025Дякуємо за відгук!
Вершки того не варті на жаль…(
Краще всього,це сухе молоко,ось купив,і задоволений ☺️
Дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Дякую за сіль...будемо робити консервування...гарної якості..швидка доставка .
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
Дякуємо за відгук
Спасибі, велике за відгук! Ми завжди Вам раді))) І кожного нашого клієнта цінуємо і поважаємо)
З повагою, колектив магазину.
дякуємо за відгук
Дякуємо за відгук
Все чудово,кофе якісне.
Дякуємо за відгук!